Kompleksowe Wykonawstwo Pokryć Dachowych - Jarosław Zarzycki

Firma świadczy swoje usługi od 1998r. Głównym profilem działalności firmy jest wykonywanie nowych pokryć dachowych, modernizacja już istniejących oraz montaż konstrukcji stalowych. Oferujemy także sprzedaż materiałów i akcesorii dachowych.

Swe usługi wykonujemy na obiektach o różnorodnym przeznaczeniu począwszy od domów jednorodzinnych poprzez budynki mieszkalne, przemysłowe, użyteczności publicznej a skończywszy na obiektach zabytkowych. W swojej pracy korzystamy z materiałów własnych jaki i powierzonych przez inwestorów.

W trakcie swej działalności firma zdobyła szerokie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę z zakresu wykonywania pokryć dachowych przy zastosowaniu różnorakich rozwiązań technologicznych.  Ponadto pozyskaliśmy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem i odpowiednie zaplecze sprzętowe co pozwala na szybką i sprawną realizację zamówień.

Kompleksowo zajmujemy się obsługą klientów od przygotowania szczegółowego kosztorysu poprzez transport zamówionego materiału na profesjonalnym montażu kończąc. Służymy również fachowym doradztwem w zakresie wyboru pokryć dachowych jak również niezbędnych akcesorii. Na wykonane roboty udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA OD 1998 R.

DOŚWIADCZONA KADRA Z WIELOLETNIM STAŻEM

SPRAWNA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

GWARANCJA I SERWIS POGWARANCYJNY